Aukštos klasės vaizdo registratorius Cowon AW1 auto capsule

kaina: 174 €(600,79 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Aukštos klasės vaizdo registratorius Cowon AW1 auto capsule
Nešiojamų kompiuterių, planšetinių kompiuterių, GPS navigacijų, DVR vaizdo registratorių prekyba Šiauliuose. UAB “Demiva”, Vilniaus g. 257, Šiauliai.
Vaizdo registratorius Cowon AW1 auto capsule kaina 174eur. Platesnė informacija *****.
HD 1080p videoregistratorius su Wi-Fi video sąsaja. Komplektuojamas su greita 16GB SDHC (Class 6) atminties kortele.
Cowon AW1 auto capsule– neginčijamai pačios aukščiausios klasės automobilinis video registratorius.
Kaip visad puikaus dizaino, stiliaus ir kokybės derinys. Wi-Fi sąsaja leidžia įrenginį valdyti iš bet kurio mobilaus telefono, plan6etinio kompiuterio, bei matyti fiksuojamą vaizdą (realiu laiku) per atstumą.
Automobilių video registratoriai skirti tiems, kurie nori būti saugūs kelyje ir būti užtikrintais teisingu įvykių interpretavimu policijoje ar draudimo bendrovėje.
Gaminys išsiskiria ir savo nauju dizainu – tamsus sidabrinis atspalvis, minimalistinis stilius, paliekant tik tai ko reikia.
Vidinis 3-ašių G-sensorius:
Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.
Vaizdo kamera:
Modelis Cowon AW1 auto capsule vaizdą fiksuoja panaudojant raišką Full HD 1920*1080, kas vartotojui suteikia 100% garantiją jog įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės kurios vyksta prieš jūsų automobilį kelionės arba stovėjimo metu.
Cowon AW1 auto capsule esantis mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.
Matymo kampas:
Įrenginyje montuojamas plataus, 140˚ kampo vaizdą sugebantis derinti lęšius su optimaliais parametrais.
Platus matymo kampas leidžia pilnai fiksuoti vaizdą, kuris yra svarbus: kelio ženklus ir kelio ženklinimą, automobilių važiuojančių priešais jus ir į jūsų pusę valstybinius numerius, šviesoforo signalus bei pėsčiųjų esančių šalia jūsų judėjimo krypties elgesį kelyje.
Vaizdo registratorius Cowon AW1 auto capsule kaina 174eur. Platesnė informacija *****.
Suteikiama 12 mėn. garantija, siunčiame į visus Lietuvos miestus.
MUS RASITE:
UAB „DEMIVA“
Vilniaus g. 257, Šiauliai
El.p. *****
Skype: demiva.lt
Mob.: *****, *****
Darbo laikas: I-V: 9-18 val.; VI: 9-14val.
Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje: *****
aukstos klases vaizdo - nuotrauka 1 aukstos klases vaizdo - nuotrauka 2 aukstos klases vaizdo - nuotrauka 3 aukstos klases vaizdo - nuotrauka 4