Aukštos klasės vaizdo registratorius Cowon AW***** auto capsule

kaina: 174 €(600,79 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Aukštos klasės vaizdo registratorius Cowon AW***** auto capsule
Nešiojamų kompiuterių, planšetinių kompiuterių, GPS navigacijų, DVR vaizdo registratorių prekyba Šiauliuose. UAB “Demiva”, Vilniaus g. *****, Šiauliai.
Vaizdo registratorius Cowon AW***** auto capsule kaina *****eur. Platesnė informacija www.demiva.lt .
HD *****p videoregistratorius su Wi*****Fi video sąsaja. Komplektuojamas su greita *****GB SDHC *****Class ***** atminties kortele.
Cowon AW***** auto capsule– neginčijamai pačios aukščiausios klasės automobilinis video registratorius.
Kaip visad puikaus dizaino, stiliaus ir kokybės derinys. Wi*****Fi sąsaja leidžia įrenginį valdyti iš bet kurio mobilaus telefono, plan*****etinio kompiuterio, bei matyti fiksuojamą vaizdą *****realiu laiku***** per atstumą.
Automobilių video registratoriai skirti tiems, kurie nori būti saugūs kelyje ir būti užtikrintais teisingu įvykių interpretavimu policijoje ar draudimo bendrovėje.
Gaminys išsiskiria ir savo nauju dizainu – tamsus sidabrinis atspalvis, minimalistinis stilius, paliekant tik tai ko reikia.
Vidinis *****ašių G*****sensorius:
Šis sensorius leidžia fiksuoti ir specialiame kataloge išsaugoti visus įvykius, kurie tik gali kelyje nutikti automobiliui. Tai avarinis stabdymas, staigus krypties pakeitimas stengiantis išvengti kliūties, stiprus krestelėjimas dėl kontakto su kliūtimi arba kitu automobiliu.
Vaizdo kamera:
Modelis Cowon AW***** auto capsule vaizdą fiksuoja panaudojant raišką Full HD ***********, kas vartotojui suteikia *****% garantiją jog įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės kurios vyksta prieš jūsų automobilį kelionės arba stovėjimo metu.
Cowon AW***** auto capsule esantis mikrofonas leidžia puikiai fiksuoti vaizdą lydinčius garsus. Tai gali būti labai svarbu ir naudinga aiškinantis įvykių aplinkybes su kelių policija.
Matymo kampas:
Įrenginyje montuojamas plataus, *****˚ kampo vaizdą sugebantis derinti lęšius su optimaliais parametrais.
Platus matymo kampas leidžia pilnai fiksuoti vaizdą, kuris yra svarbus: kelio ženklus ir kelio ženklinimą, automobilių važiuojančių priešais jus ir į jūsų pusę valstybinius numerius, šviesoforo signalus bei pėsčiųjų esančių šalia jūsų judėjimo krypties elgesį kelyje.
Vaizdo registratorius Cowon AW***** auto capsule kaina *****eur. Platesnė informacija www.demiva.lt .
Suteikiama ***** mėn. garantija, siunčiame į visus Lietuvos miestus.
MUS RASITE:
UAB „DEMIVA“
Vilniaus g. *****, Šiauliai
El.p. *****
Skype: demiva.lt
Mob.: *****, *****
Darbo laikas: I*****V: ***** val.; VI: *****val.
Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje: www.demiva.lt 
aukstos klases vaizdo - nuotrauka 1 aukstos klases vaizdo - nuotrauka 2 aukstos klases vaizdo - nuotrauka 3 aukstos klases vaizdo - nuotrauka 4