APLIETŲ KOMPIUTERIŲ REMONTAS

kaina: 1 €(3,45 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Apliejote kompiuterį, visų pirma Jums reikia išjungti iš maitinimo lizdo kompiuterį ir išimti kompiuterio beteriją.
Kol kompiuteris prijungtas prie maitinimo, išlieka trumpo jungimo ir komponentų perdegimo rizika. Be to, skysčiui esant ant mikroschemų, kuriomis cirkuliuoja elektros srovė, prasideda elektrolizės procesas ir spartėja korozija. Tai gali privesti prie nepataisomų kompiuterio komponentų gedimų.
Patekus daug skysčio ant kompiuterio, jį reikėtų apversti, kad kuo daugiau skysčių išbegtų iš kompiuterio. Bet smarkiai nepurtykite, kadangi gali dar daugiau skysčio patekti į vidų. Arba kuo daugiau nusausinkite kompiuterį sausa servetėle. Nerekomenduojama naudoti feno, kadangi oro srovė gali skystį nupūsti į gilesnias mikroschemas. Taip pat galima nesunkiai apdeginti kompiuterio plastmasines detales.
Mūsų meistrai greitai ir kuo skubiau išardys, išvalys ir surinks Jūsų kompiuterį. Pas mus: remontas atliekamas vietoje, visa remontui reikalinga įranga vietoje, importuojame iš gamintojų detales už geriausią kainą. Todėl Jums kompiuteris bus sutvarkytas greitai, atsakingai ir pasiūlysime mažiausią kainą.
Aplieto kompiuterio esančios mikrosschemos (čipai), esančios kompiuterio pagrindinėje plokštėje, sutraukia drėgmę, todėl reikia kuo greičiau kreiptis pas meistrus, kad kuo skubiau išvalytų ir sutvarkytų. Pas mus meistrai turi nemažą patirtį susijusią su kompiuterių apliejimu, todėl padarys viską, kad Jūsų kompiuteris būtų sutvarkytas.
Nejunkite po apliejimo patys kompiuterio, nes nepilnai išdžiovintas ir išvalytas kompiuteris įjungiant gali įvykti trumpas jungimas. Pasekmės gali būti, kad reikės žymiai brangesnio kompiuterio remonto.
Tad nedvejokite, kreipkitės kuo greičiau pas meistrus.

MUS RASITE ADRESU:
Vilniaus g. 230, Šiauliai (patogus privažiavimas)
El.p. *****
Skype: cipas.lt
Mob.: *****
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje: *****
aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 1 aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 2 aplietu kompiuteriu remontas - nuotrauka 3