Verslo etiketo mokymai

įsiminti
kaina: 48 €(165,73 Lt) vieta: Kaunas
Mokymo programa „Verslo etiketas“ nuo 2015 m. vasario 4 d. įtraukta į Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą.

Kursai skirti visiems administracijos darbuotojams, kuriems nuolat tenka priimti klientus, su jais bendrauti, rašyti laiškus. Kartais atrodo, kad tai "savaime suprantamas" dalykas, tačiau vis dėlto nuolat kylą įvairių situacijų ir nežinome kaip jas valdyti.

Kursų tikslas - suteikti praktinių įgūdžių, kurie palengvintų dalykinį bendravimą. Baigę mokymus įgysite įgūdžių kaip tinkamai bendrauti tiek darbinėje veikloje, tiek verslo susitikimuose, bei kaip tinkamai atsakinėti į dalykinius laiškus.

Visų mokymu metu dalyviai kviečiami aktyviai diskutuoti ir analizuoti konkrečias situacijas tiek komandoje, tiek individualiai.

Detaliau aprašytas nagrinėjamas mokymų temas galite rasti šiuo adresu: www.docinta.lt/kursai/verslo-etiketas 
Registracija: www.docinta.lt/kursai/registracija 

Trukmė – 6 ak.val.

Kaina:
48 € – įprastinė kaina
43 € – su 10% nuolaida – galioja studentams, bedarbiams, vaikus iki 3 metų auginančioms motinoms, pensininkams, neįgaliems.

SPECIALUS PASIŪLYMAS Administratoriams! Užsiregistravus į „Dokumentų rengimo ir apskaitos“, „Personalo ir darbo užmokesčio apskaitos“ bei "Verslo etiketo" kursus, komplekto  kaina tik 189 €.

Kursai vyksta vieną dieną savaitgaliais (šeštadienį) nuo 9:00 val. iki 13:45 val. arba dvi dienas darbo dienomis nuo 17:30 val. iki 19:45 val.

Kontaktai:
Adresas: Savanorių pr. 347, Kaunas
Tel. nr.: 868507009
El. p.: info@docinta.lt
Registracija: www.docinta.lt/kursai/registracija 
verslo etiketo mokymai - nuotrauka 1