Masažine lova

kaina: 1 303 €(4 499,00 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Masažinė lova su nefrito akmenimis!!!
Terminis masažas (termomasažas) – tai šildomoji fizioterapinė procedūra, kuri:
Pasižymi kūno šildymu
Malšina skausmą
Aktyvina medžiagų ir ląstelių darbo procesą
Sumažina raumenų tonusą
Stiprina imunitetą
Gerina hormonų gamybą.
Masažo ypatumai
Taikant taškinį, arba rankų, masažą spaudomi akupunktūros taškai, sujungti su visais mūsų organais. Termomasažinė lova su nefritinėmis galvutėmis daro tokį šio tipo masažo poveikį organizmui: suteikia papildomos energijos, pagreitina medžiagų apykaitą. Šitoks masažas efektyvus profilaktikai ir įvairių ligų gydymui, ypač brandžiame amžiuje. Termomasažinė lova atpalaiduoja raumenis, kurie stimuliuoja kraujo ir limfos tekėjimą, normalizuoja nervų sistemą.
Nefrito gydomosios savybės
  Terminės masažinės lovos galvutės pagamintos iš nefrito, darančio gerą įtaką žmogaus organizmui, ilgokai išlaikančio šilumą. Rytuose nefritas laikomas paslaptingu sveikatos ir ilgaamžiškumo simboliu. Šis mineralas spinduliuoja bangas, tokias pat kaip žmogaus organizmo. Rytų medicinos literatūroje nefritas vadinamas pažeistų organų gydomuoju  ir šlakus šalinančiu akmeniu. Jo sudėtyje yra kalcio silikato, magnio, geležies, amfibolo. Akmuo turi unikalią sudėtį: esti labai klampus ir tvirtas, jį pjausto tik almazu. Stiprus smūgis nefrite padaro duobutę, bet jo nesuskaldo. Šio akmens stipri energetika: padeda žmonėms, besistengiantiems praplėsti savo suvokimo ribas ir įgyti dvasingumą, pasiekti tikslą. Nefrito savybės ypatingos: jis pažadina permainoms, vidiniam (dažnai ir išoriniam) pasikeitimui ir elgesiui.
  Nefritas kaip vaistininkas išgydo daug ligų, labai naudingi nefrito indai, masažinės ir miego pagalvės su prisiūtais nefrito gabaliukais, masažiniai instrumentai. Ant skaudamų vietų patartina dėti nefritines plokšteles. Jomis galima pakeisti šiltus ir karštus kompresus. Akmuo valo organizmą, gydo, suteikia energijos, atjaunina ir pailgina gyvenimą.

Kaina: 4499 LT
Kontaktinis numeris: *****
Gintaras
masazine lova - nuotrauka 1 masazine lova - nuotrauka 2 masazine lova - nuotrauka 3 masazine lova - nuotrauka 4