Naujos kartos šildymo medžiagos, taupančios Jūsų pinigus

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Naujos kartos šilumos izoliacijos medžiagos kuriamos remiantis šilumos atspindėjimu (termoso efektas). Atspindėjimas yra šios izoliacijos paviršiaus funkcija – jis gaunamas nuo plono 99 proc. gryno aliuminio poliruotos folijos sluoksnio. Plėvelė su oro burbuliukais atskiriama aliuminio foliją, oro tarpais, kad šiltoji pusė nešildytų šaltosios ir atvirkščiai. Ši izoliacija atspindi iki 97 proc. šilumos spindulių ir nesulaiko šilumos energijos savyje.
Pradininkai šios medžiagos - NASA sukūrė apsaugoti erdvėlaivius nuo išorinių veiksnių (saulės spinduliavimo ir šalčio), taupant energiją ir vietą.
Šilumą atspindinčioji izoliacija gali būti naudojama bet kuriam pastatui: gyvenamiesiems, komercinės ir pramoninės paskirties pastatams, kur yra ribotas tūris ar vieta. Panaudojimo vietos: sienų, rūsių, grindų, lubų, stogų ir kitų statybinių ir technologinių ertmių šiltinimui, vandens šildymo įrenginių izoliavimui, paukščių ir gyvulių laikymo patalpoms, įrenginių pastogėms, vamzdžių izoliacijai, poilsiniams vagonėliams, visų tipų pirtims ir saunoms.
Atitinkamas produktas gali būti naudojamas kaip paklotas po laminatu (RP2;RP3;RP5),kuris yra 2;3;5 mm storumo putų parolono sluoksnis su atspindinčia šilumą plėvele. Taip pat galima naudoti kaip garo izoliacija apsaugoti šildymo vatą nuo garo ir tuo pačiu atspindėti šilumą į pastato vidų.
Tad jeigu reikalinga papildoma informacija apie šį produktą, mielai aš Jums jos suteiksiu. Pačiam asmeniškai buvo neitikėtinas dalykas kaip tokia medžiaga gali veikti, kol pats neišbandžiau. Pats esu ją susimontaves savo mansardoje ir tikrai jaučiu, kad pinigų neišmečiau veltui, nes stipriai jaučiamas jos efektyvumas. Naudojau A3X ir esu patenkintas.
Vaizdnė nuoroda apie produktą: *****

KAINOS:
RX - metalizuoto polipropileno folija, kuri atspindi 76% energijos.
1.RP2 - 0,90 €/m2 rulone - 60 m2
2.RP3 - 1 €/m2 rulonas 60 m2
3.RP5 - 1,15 €/m2 rulonas 30 m2
4.RX - 1,50 €/m2 rulonas 60 m2
5.R2X - 2,65 €/m2 rulonas 60 m2
6.R3X - 3,80 €/m2 rulonas 30 m2
AX - aliuminio folija, kuri atspindi 97% energijos.
1. AX - 2,00 €/m2 rulonas 60 m2
2. A2X - 4,20 €/m2 rulonas 60 m2
3. A3X - 5,65 €/m2 rulonas 30 m2.
4. G2X - 3,20 €/m2 rulonas 60 m2.
5. G3X - 6 €/m2 rulonas 30 m2
Kaina nurodyta perkan pilnus rulonus

Platesnė informacija telefonu.
***** Alfredas
Internetinė parduotuvė:
*****


Raktažodžiai:
ventiliuojami fasadai, fasado apdaila, namo apdaila, remonto darbai, angaru statyba, namai, kotedzai, karkasiniu namu projektai, plevele, statybinės medžiagos, statybines medziagos, jupojos statybinės medžiagos, statybinės medžiagos, stogu siltinimas, pamatų šiltinimas,
statybiniu medziagu parduotuves, autonominis sildymas, parduodu akmens vata, sviesa atspindinti plevele, siluma atspindinti plevele, plevele, difuzine plevele, laminato paklotas kaina, sienu siltinimas is vidaus, lubu siltinimas, sienų šiltinimas, fasado šiltinimas, sienu siltinimas kaina, pirties, pirtis, pirties statyba, mobiliu nameliu apsiltinimas.
naujos kartos sildymo - nuotrauka 1 naujos kartos sildymo - nuotrauka 2 naujos kartos sildymo - nuotrauka 3 naujos kartos sildymo - nuotrauka 4