Kitoks NT agentės darbas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Kas mes?
NT agentūra UAB „VISI BUTAI“, dirbanti pagal amerikietišką nekilnojamojo turto sistemą.

Šiuo metu įmonė sparčiai plečiasi ir ieško nekilnojamojo turto agentės inovatyvioje nekilnojamojo turto agentūroje. Nepralieskit progos! Kad po to netektų gailėtis :)

Neturit darbo ptirties?
Norit per trumpą laiką uždirbti tikrai gerą atlyginimą (t.y. 5.000Lt, 10.000Lt... per mėnesį ne riba!)? Norit pati planuotis savo darbo dieną ir laisvą laiką? Šis darbas kaip tik JUMS!

Kodėl mes?
Turbūt girdėjote atsiliepimų apie darbą nekilnojamojo turto srityje, vieni jų buvo geri, pozityvus, kad nekilnojamo turto srityje žmonės gerai uždirba, prabngūs butai, automobiliai ir t.t., arba priešingai - kad tai sunkus, daug jėgų reikalaujantis darbas, o geri rezultatai būna negreit arba išvis nebūna... Tačiau taip, kaip dirbame mes, nedirba nė viena NT agentūra Lietuvoje -
gerų rezultatų agentės pasiekia jau po pirmojo mėnesio!

Ką mes siūlom?
Neturit patirties nekilnojamojo turto srityje? Ne bėda! Tik dabar esame parengę nemokamus profesionalius video mokymus (jų vertė 50.000Lt) specialistų, kurie šioje srityje dirba jau ne vienerius metus ir dalinasi savo ptirtim ne tik turto, bet ir finansų, teisės, psichologijos, sveikatos srityse. Tik dabar yra išskirtinė galimybė išmokti šio darbo paslapčių vos per 10 dienų ir tai nekainuos nė cento ir be jokių įsipareigojimų įmonei joje dirbti!

Ką turit padaryti?
Tereikia išsiimti nekilnojamojo turto veiklos pažymą (atydaryti ir uždaryti veiklą galima kada norit ir tai nieko nekainuoja). Kam to reikia? Tiesiog mūsų darbo sistema yra unikali ir Lietuvoje mes vieninteliai ją naudojame, taigi norime apsaugoti savo sekmės paslaptis J, o įmonei su fiziniu asmeniu konfidencialumo sutarties pasirašyti negalima, asmuo turi būti registruotas vartotojas VMI (valstybinė mokesčių inspekcija).

Trumpai: mes Jums siūlome nemokamai vos per 10 dienų išmokti bene geriausiai apmakamo darbo paslapčiu, bei išbandyti jėgas nekilnojamojo turto srityje be įsipareigojimų dirbti mūsų įmonėje.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą video, jame kalba vadovas Darius Overlingas:
*****

Lauksiu Jūsų CV  e-paštu *****