PrintPlius.lt | Net 35% nuolaida naujoms spausdintuvų kasetėms

kaina: 5,79 €(19,99 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Daugiau nei 13 metų dirbdami spausdintuvų eksploatacinių medžiagų tiekimo srityje puikiai suprantame, jog klientams nėro vieno dalyko svarbaus, jam svarbu viskas :

KOKYBĖ
KAINA
OPERATYVUMAS

Savo pagrindinėje veikloje - spausdintuvų kasečių pildyme ir jų atnaujinime stengiamės užtikrinti aukščiausią kokybę.
Tai įgyvendinti mums padeda mūsų kolektyvo ilgametė patirtis ir žinios, kurias nuolat atnaujiname dalyvaudami seminaruose ir mokymuose.
Puiki techninė bazė - kasečių atnaujinimui naudojame tik Europoje pagamintą įrangą ir, norėdami užtikrinti atitinkamą kokybę, privalome ir turime daugybę spausdintuvų, kad galėtume kiekvieną atnaujintą kasetę ištestuoti.

Žinoma kasečių atnaujinimo kokybei ypatingą reikšmę turi naudojamos medžiagos, kurias importuojame iš daugelio žinomiausių pasaulyje gamintojų:
Static Control Components; IPM; Katun; IMEX; JADI; MG ir kiti;

KAINA - geriausią kainą užtikri mums padeda tai, jog visas medžiagas kasečių pildymui ir atnaujinimui importuojame patys. Taipogi turėdami ilgametę patirtį, galime pasigirti gerokai geresniu darbo našumu, nei mūsų konkurentai, taip galime suteikti dar palankiasnes kainas savo klientams.

OPERATYVUMAS - mes laikomės princpo 24H. 99% visų mūsų pildomų ar atnaujinamų kasečių pasiekia klientą per 24 valandos nuo tuščios kasetės paėmimo iki užpildytos/atnaujinos kasetės gražinimo.
Pasitaiko atveju, kad klientui ypatingai svarbu skubus kasetės užpildymas ir jis negali laukti 24 valandų. Užtikriname, jog atvykus pas mus į biurą P.Cvirkos 71, Šiauliuose, kasetę užpildysime ne ilgiau nei per 15 minučių.

Kadangi mūsų pagrindinė būstinė Šiauliuose, ne kartą girdėjome iš klientų klausimą - "ar pildote kasetes tik Šiaulių miesto įmonėms ir privatiems klientams ? "

Tikrai NE! Mes pildome spausdintuvų kasetes visoje Lietuvoje. Užtenka susisiekti Jums patogiu būdu - el.paštu: *****; telefonu - *****; skype: jugeras ir tą pačią diena mums darbus padedanti atlikti kurjerių tarnyba atvyks paimti kasetės į Jūsų biurą ar namus ir ne ilgiau kaip per 48 val. užpildytos ar atnaujintos kasetės pasieks Jus.
Mes garantuojame, jog pasirinkę PRINTPLIUS Jūs gausite aukščiausios kokybės paslaugas, prekes ir produkciją. Visoms mūsų užpildytoms, atnaujintoms ar naujoms kasetėms suteiksime garantiją iki kol pasibaigs resursas

Mes pildome Hewllet Packard, Canon, Epson, Dell, Samsung, Minolta, Lexmark, Brother kasetes.
printplius lt net 35 nuolaida - nuotrauka 1