Lietuviški saulės kolektoriai

kaina: 564,76 €(1 950 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Lietuviški saulės kolektoriai vis dar yra naujiena daugeliui. Tuo labiau itin retas žino, jog jie yra kokybiškiausi visoje Šiaurės Europoje!

Šie įrenginiai leidžia net devynis mėnesius per metus naudotis karšto vandens malonumais nemokamai! Tuo tarpu šaltuoju metų laiku sutaupo iki 50% išlaidų.

Saulės kolektoriai montuojami ne tik privačiuose namuose, bet ir daugiabučiuose.

Įrenginiai atsiperka per tris metus, o jų tarnavimo laikas siekia 15 ir daugiau metų. Naudodami juos ne tik taupote, bet ir tampate ekologiškais.

Mes ne tik prekiaujame mūsų šalyje pagamintais saulės kolektoriais, bet ir atliekame įvairius bandymus su jais, testuojame, išbandome kitokias dalis, ieškodami dar efektyvesnių sprendimų, kurie padėtų mūsų klentams sutaupyti.

Vandens talpos ir konstrukcijos gamyboje naudojamas tik nerūdijantis plienas. Specialios technologijos užtikrina, jog vanduo bačkoje neužšals net prie -30 ir šaltesnių temperatūrų, tad įrenginiai yra puikiai pritaikyti mūsų klimato sąlygoms.

Tarp mūsų gaminių rasite itin modernias sistemas, kurias galima naudoti namuose neturint atskiro vandens boilerio.

Daugiau informacijos: ***** arba tel. nr. *****
lietuviski saules kolektoriai - nuotrauka 1 lietuviski saules kolektoriai - nuotrauka 2 lietuviski saules kolektoriai - nuotrauka 3